PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=38726}

Piano Bar

And Now... Ladies and Gentlemen
6,8 1 646
ocen
6,8 10 1 1646
Piano Bar
powrót do forum filmu Piano Bar

Po przeczytaniu wcześniejszych komentarzy, wiem że się narażę wielu osobom swoją opinią. Nie mam zamiaru jednak besztać tego filmu bez przyczyny, ot tak sobie, ale... ogólnie nie wiem o czym był ten film i czy niósł on w sobie jakieś przesłanie. Jeśli tak, to ja chyba tak do końca go nie zrozumiałem. Wiem tylko tyle, że było on dziwny, długi i nudny. Akcja rozwija się baaaaaardzo powoli, w dodatku opowiedziana jest niekonwencjonalnie, gdyż sceny snu przeplatają się ze wspomnieniami i marzeniami bohaterów. To powoduje jednak całkowity brak akcji i usypiające dłużyzny. Sytuacje tylko w nieznacznym stopniu ratuje dobra muzyka. Przepiękne są również krajobrazy morskie i pustynne i w zasadzie to wszystko, czym warto się tu zachwycać. Jak dla mnie stracone dwie godziny... No tak, to teraz mi się z pewnością oberwie :D.

ocenił(a) film na 6
dareczek1979

'Akcja rozwija się baaaaaardzo powoli... No tak, to teraz mi się z pewnością oberwie'. Nie oberwie ci się, bo miałam podobne uczucia. Uwielbiam Ironsa z jego popapranymi rolami, ale tutaj jego ekscentryczność nie zmieni faktu, że reżyser przekombinował filozoficznie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones