PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=38726}

Piano Bar

And Now... Ladies and Gentlemen
6,8 1 646
ocen
6,8 10 1 1646
Piano Bar
powrót do forum filmu Piano Bar

Kurczę, dawno nie widziałem tak oryginalnego filmu. Owszem, ponosi typowe koszty oryginalności - jest nieprawdopodobny, by nie rzec bzdurny, ale to w ogóle nie odbiera mu uroku. Jeremy Irons wypada doskonale, Kaas gra całkiem znośnie i śpiewa całkiem przyjemnie. Lokacje i ich ukazanie również stanowią plus. Historia ciągle zaskakuje i pomimo rozwleczenia jej na 130 minut nie nudziła mnie ani chwili. Tylko jej wymowa nie jest jasna. Ale mi to nie przeszkadza, bardzo mi się to podobało. Waham się pomiędzy 7 i 8 /10

kangur_msc_CM

Patricia Kaas to jedna z moich ulubionych piosenkarek, tak więc soundtrack z tego filmu znam na pamięć, wahałem się jednak przed jego oglądaniem: krytycy nie byli zanadto przychylni, obawiałem się nudy i zadęcia. Ale skoro jest klimatycznie, a na dodatek zaskakująco, to nie mam chyba powodu do obaw!

ocenił(a) film na 7
Vuzz

Dokładnie tak kangur_sc_CM, historia naiwna,momentami nieprawdopodobnie, ale urokliwa i... sam nie wiem, widziałem ten film kilka lat temu, a cały czas go pamiętam, to chyba wystarczająca rekomendacja. Polecam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones