PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=98214}

Fantaghiro 2

Fantaghirò 2
7,3 1 878
ocen
7,3 10 1 1878
Fantaghiro 2
powrót do forum filmu Fantaghiro 2

Napisy

ocenił(a) film na 7

Ma ktoś, lub wie, gdzie można zdobyć polskie napisy do wszystkich części (oprócz pierwszej - do niej napisy to nie problem). Ewentualnie, czy gdzieś można pozostałe części obejrzeć z polskim lektorem?

Johny_8

Można obejrzeć wszystkie części z lektorem, ale nie można tu podawać linków do warezów. Poszukaj, kinomaniaku.

ocenił(a) film na 7
Prorok_Lebioda

A czy są gdzieś pełne 4-godzinne wersje? Bo znalazłem tylko pocięte 2-godzinne :(

Johny_8

Nie pocięte, bo w oryginale były po dwa odcinki na każdą część. Nawet wersje na dvd są na dwóch płytach.

ocenił(a) film na 7
Prorok_Lebioda

Ale tam nie ma dwóch dwu godzinnych odcinków tylko jeden przemontowany i pocięty, tak, że całość ma 2h.

Johny_8

są, są, ale znaleźć do nich napisy to prawdziwy koszmar... do części 2 znalazłam, ale po grecku, nie wiem jak Ciebie, ale mnie to nie ratuje;).

ocenił(a) film na 7
salammbo90

Sytuacja wygląda tak:
Z lektorem można obejrzeć wszystkie części pocięte - po dwie godziny całość
Pełne wersje znaleźć to też nie problem - posiadam.
Napisy do pełnych wersji - to jest niestety problem.
Ja kiedyś do którejś części znalazłem po angielsku, ale się ich pozbyłem. Teraz żałuje, bo nie mogę jch znaleźć, a spróbowałbym przetłumaczyć.
Niestety napisy po grecku mnie też nie ratują :(

Johny_8

Jeżeli znajdziesz po angielsku lub francusku to mogę przetłumaczyć. Do 3 części mam napisy pl, czas trwania się zgadza, ale synchro już nie.

ocenił(a) film na 7
salammbo90

Tak, do trzeciej części też mam. Ale rzeczywiście poległem próbując zsynchronizować. :(
Cóż, taki nasz los... ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones